Már 53 659 804 km-t sportoltatok

Erdélyi Zsófia nyerte a Las Vegas Marathont

pen | 2011-12-06 | 4 hozzászólás

Az Egyesült Államokban tanuló Erdélyi Zsófia nyerte meg a nők versenyét a vasárnapi Las Vegas Marathonon. Zsófi 2:48:59 órás eredménnyel győzött a nagyon nehéz útvonalon, délután megrendezett viadalon, melynek első magyar női győztese lett.

Csomor Erika 6. lett az ITU hosszútávú triatlon vb-n

pen | 2011-11-07 | Nincs hozzászólás!

Szombaton rendezték Las Vegas mellett, Nevadában az ITU hosszútávú triatlon világbajnokságot. Az eredeti tervek szerint a világbajnokság résztvevői 4 km úszás után 120 kilométert kerékpároztak majd 30 kilométert futottak volna, de a hideg víz és levegő hőmérséklet miatt szombat reggel a szervezők módosítottak a kiíráson: az úszást eltörölték, a kerékpározásra pedig öt másodperces különbségekkel indították el a versenyzőket. Így nem a célba érkezési sorrend számított, hanem az összesítésben elért időeredmény alapján határozták meg a helyezéseket.

Csomor Erika is indul az ITU hosszútávú triatlon világbajnokságon szombaton

pen | 2011-11-04 | Nincs hozzászólás!

Szombaton rendezik Las Vegas mellett, Nevadában az ITU hosszútávú triatlon világbajnokságot. A versenyzők 4 km úszás után 120 kilométert kerékpároznak, majd 30 kilométert futnak. A női elit mezőnyben ott lesz Csomor Erika is.

Atlétika: Hétvégi maratoni eredmények

pen | 2009-12-07 | Nincs hozzászólás!

Maratoni eredmények következnek Fukuokából, Szingapúrból és Las Vegasból. Etióp, kenyai és orosz győzelmek, egyéni- és pályacsúcsok. A hétvége leggyorsabb versenyét az etióp Tsegaye Kebede futotta, aki 2:05:18-as idővel nyert Fukuoka-ban.

Tereptriatlon: XTERRA a kaszinók földjén

pen | 2009-05-14 | Nincs hozzászólás!

Egészen különleges XTERRA versenynek lehettek tanúi a résztvevők és a nézők - a nyugati bajnokságnak Las Vegas egyik szállodája adott otthont. Az úszást a hotel strandjáról indították - ami azért is különleges, mert a város a sivatagban fekszik... Az elmúlt évek két legnagyobb XTERRA csillaga itt is bizonyította, hogy a különlegesen nehéz terep csak erőt ad nekik. Melanie McQuaid és Conrad Stoltz ismét megszerezték a győzelmet.