Már 53 657 336 km-t sportoltatok

Fuchs Renáta Európa tetején

pen | 2012-11-06 | Nincs hozzászólás!

Tavaly Pap Eszter „landolt" az ETU Junior Ranglista tetején, s idén is magyar zászló van az első helyezett neve mellett, ugyanis 2012-ben Fuchs Renáta végzett az élen.

Boronkay Péter bronzérmes lett a világbajnokságon

pen | 2012-10-24 | Nincs hozzászólás!

Sosem állt még annyi parartiatlonos rajthoz Grand Final-en, mint idén Aucklandben, ugyanis 21 ország 109 versenyzője képviseltette magát az eseményen, hazánk színeiben Balogh Zoltán és Boronkay Péter indultak.

Fuchs Reni ismét Junior Európa Kupát nyert

pen | 2012-09-11 | Nincs hozzászólás!

Spanyolországi győzelme után Fuchs Renáta ismét Junior Európa Kupát nyert, ezúttal nem kellett olyan messze utaznia érte, ugyanis múlt hétvégén a szomszédos Szlovéniában rendezték a versenyt. Bledben idén 14 versenyző képviselte hazánkat, 8 lány és 6 fiú volt a rajtlistán.

Fuchs Renáta 5. lett a junior triatlon Európa-bajnokságon

pen | 2012-04-21 | Nincs hozzászólás!

Fuchs Renáta 5. helyezést ért el az eilati junior Európa-bajnokságon. A brit Georgia Taylor-Brown lett az Európai Junior női bajnok egy izgalmas verseny után Eilatban. Az elit nők versenyét Nicola Spirig nyerte meg, Dudás Eszter 27. lett.

Triatlon: Sikeres magyar szereplés Edmontonban és Holtenben

pen | 2011-07-12 | Nincs hozzászólás!

Július 10-én vasárnap a kanadai Edmontonban rendezték a soron következő Triatlon Világkupát. Vanek Ákos hetedik lett, míg a nőknél Vanek Margit a 16. helyen ért célba. Fuchs Reni  szombaton a hollandiai Holtenben állt rajthoz a Gasunie Junior Európa Kupán, ahol harmadik helyen végzett.

Triatlon Tour: Pocsai és Fuchs nyerte az első fordulót

pen | 2011-05-23 | Nincs hozzászólás!

A debreceni Pocsai Balázs sikerével ért véget a május 22-én, vasárnap Tiszaújvárosban rendezett PELLET Sprint Ranglista Verseny, egyben a Triatlon Tour (TT) első fordulója. A nők versenyén Fuchs Renáta diadalmaskodott a junior elit kategóriás Dudás Esztert és Tóth Zsófiát megelőzve.

Fuchs Renáta és Csortos Imre nyerte a sprinttávú duatlon ob-t

pen | 2011-05-08 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Csortos Imre, a nőknél pedig a rövidtávú Eb-n a juniorok között aranyérmes Fuchs Renáta nyerte szombaton az 5 km futásból, 20 km kerékpározásból, majd újabb 2,5 km futásból álló, Mezőkövesden rendezett sprinttávú duatlon országos bajnokságot.

Rövidtávú duatlon EB: Fuchs Reni nyert a junior lányoknál, Csomor Era ötödik

pen | 2011-04-19 | Nincs hozzászólás!

Fuchs Renáta 01:03:59-es idővel nyerte meg a junior lányok küzdelmét a hétvégén az írországi Limerickben rendezett rövidtávú duatlon Európa-bajnokságon.