Bozót | 2015-09-15 | Nincs hozzászólás!

Az idei már a második Balatonman Kenese triatlonfesztivál volt, amelyen a kedvező időjárásnak is köszönhetően sok sportoló vett részt.

Triatlon - Balatonman eredmények

Bozót | 2014-09-17 | 2 hozzászólás

Igazán embertpróbáló időjárási körülmények közt rendezték meg az elmúlt hétvégén a Balatonman Triatlon és Futófesztivált. A szinte folyamatosan szakadó eső ellenére, a szervezők és a versenyzők is kitartottak, minden versenyszám meg lett tartva és a körülményekhez képest szép eredmények születtek.

Triatlon - Balatonman Füred eredmények

Bozót | 2014-06-16 | Nincs hozzászólás!

Balatonfüred adott otthont június 14-én a Balatonman triatlonversenynek, ahol a legnagyobb kihívás, a "vasember" táv mellett középtávon is rajthoz állhattak a triatlon szerelmesei, valamint maratoni, félmaratoni és rövid távokon futóversenyt is rendeztek.

Balatonman - Kis Gyula megvédte bajnoki címét

Bozót | 2013-06-17 | Nincs hozzászólás!

Fantasztikus versenyeket és jó hangulatot hozott az idei Balatonman. A balatonfüredi triatlon fesztiválon kiváló strandidőben gyűrték le az egyes távokat a versenyzők, este pedig egy látványos fáklyás futással és zenei koncerttel ért véget a prémiumkategóriás sportesemény.

Kis Gyula balesete ellenére ott lesz a középtávú magyar bajnokságon

Bozót | 2013-06-10 | 3 hozzászólás

Kevésen múlt, hogy nem hiúsult meg Kis Gyula terve. A címvédő ugyanis balesetet szenvedett otthonában, és csak rendkívüli akaraterejének köszönhető, hogy mégis elindul június 15-én, a Középtávú Magyar Bajnokságon, Balatonfüreden.

I. Balatonman triatlon fesztivál - versenybeszámoló

pen | 2012-06-25 | 1 hozzászólás

Június 14-17-e között rendezték meg az első BalatonMan triatlon fesztivált Balatonfüreden. A versenyen 217 egyéni indulóból 194 ért célba, míg a 49 váltóból mind sikeresen befejezte a versenyt. Az iron távon győzedelmeskedő Nagy Gergelytől kaptunk versenybeszámolót.