Már 53 658 072 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Kerékpár - litván győzelem a Tour de Hongrie harmadik szakaszán

Bozót | 2016-07-01 | Nincs hozzászólás!

A Tour de Hongrie harmadik szakaszának végén egy hosszú szökés után a litván Gediminas Kaupas szerezte meg a győzelmet.

Kerékpár - megkezdődött a Tour de Hongrie

Bozót | 2016-06-29 | Nincs hozzászólás!

Szalontay Sándor győzött a Tour de Hongrie kerékpáros körverseny keddi prológján Szombathelyen. Az idén 91 esztendős viadal 1 kilométeres prológját 1:05.31 perc alatt teljesítette a magyar pályakerékpáros versenyző.

Kerékpár - 25 ország 120 versenyzője a Tour de Hongrie-n

Bozót | 2016-03-04 | Nincs hozzászólás!

Huszonöt ország 120 versenyzője vesz részt június 28. és július 3. között a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen. A tavaly hétéves szünet után megrendezett viadal mezőnye hat nap alatt 700 kilométert tesz majd meg a szombathelyi prológtól a budapesti befutóig, amely a Várkert Bazárnál lesz.

Kerékpár - Kusztor Péter a Tour de Hongrie után

Bozót | 2015-08-13 | Nincs hozzászólás!

A Tour de Hongrie befejezését követő napon, Kusztor Péter az Amplatz-BMC kerékpárosa az M1 "Ma reggel" című műsorának vendége volt, mely során elmesélte, hogyan élte ő meg a körversenyt és azt is, hogy még van remény, hogy a riói Olimpiára kvalifikációt szerezzen.

Kerékpár - az UCI ellenőre elégedett a Tour de Hongrie rendezésével

Bozót | 2015-08-12 | Nincs hozzászólás!

Laurent Idelot, a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) ellenőre szerint a vasárnap véget ért Tour de Hongrie biztonságos és szabályos volt.

Kerékpár - luxemburgi győzelem a Tour de Hongrie-n

Bozót | 2015-08-10 | Nincs hozzászólás!

A Gyöngyös és Budapest közötti 106 kilométeres szakasszal véget ért az idei Tour de Hongrie. A budai Várkert Bazár előtti befutónál hosszú, magányos szökés végén a szlovén Jan Tratnik ért célba először, a sárga trikót azonban senkinek sem sikerült elvennie Tom Thilltől, a luxemburgi kerékpáros nyerte meg a Tour de Hongrie idei kiírását.

Kerékpár - szlovák vezetés a Tour de Hongrie-n

Bozót | 2015-08-07 | Nincs hozzászólás!

A szlovák Marek Caneky győzött a Tour de Hongrie kerékpáros körverseny második, csütörtöki szakaszán, a legjobb magyar, Ábrók Norbert a 17. lett a Balatonföldvár és Kecskemét közötti 200 kilométeres etapon.

Bozót | 2015-08-05 | Nincs hozzászólás!

Szombathely belvárosában látványos pályán rendezték meg a 36. Tour de Hongrie prológját, 1200 méteres sík pályán, amelyen a német Manuel Porzner  szerezte meg az első helyet.

Kerékpár - riói kvótákért is küzdenek a Tour de Hongrie-n

Bozót | 2015-07-31 | Nincs hozzászólás!

Augusztus 4-én kedden Szombathelyen rajtol és hat nappal később, augusztus 9-én vasárnap Budapesten ér véget Magyarország legnagyobb kerékpárversenye, a Tour de Hongrie. A 96 fős nemzetközi mezőny a hat nap során összesen 700 kilométert tesz majd meg, a legjobbak a díjakon kívül olimpiai kvalifikációs pontokkal is gazdagodnak.

Kerékpár - 11 külföldi csapat a Tour de Hongrie-n

Bozót | 2015-07-13 | Nincs hozzászólás!

Három földrész 11 országának 16 csapata, összesen 96 kerékpáros vesz részt az augusztus 4-én rajtoló Tour de Hongrie-n, amely olimpiai kvalifikációs viadal egyben.

Kerékpár - UCI kategóriás lesz a Tour de Hongrie

Bozót | 2015-05-28 | Nincs hozzászólás!

Siker koronázta Polonyi István MKSZ elnök és az újrainduló Tour de Hongrie szervezőinek erőfeszítéseit: a magyar országúti körverseny 2.2-es kategóriájú viadalként felkerült a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) versenynaptárába, ami azt jelenti, hogy nemzeti körversenyünk már 2015-ben is része lesz az olimpiai kvalifikációs sorozatnak!

Kerékpár - a szövetség nem tud a Tour de Hongrie újraéledéséről

Bozót | 2015-05-05 | Nincs hozzászólás!

A múlt héten villámgyorsan terjedt el a hír, hogy hosszú szünet után idén ismét megrendezésre kerül a Tour de Hongrie. Azonban kiderült, a kerékpáros szövetség mit sem tud a szándékról....Alább az MKSZSZ közleményét idézzük.

Kerékpár - újraindul idén a Tour de Hongrie

Bozót | 2015-04-30 | 2 hozzászólás

1925-ben, vagyis kilencven évvel ezelőtt szervezték meg először a Tour de Hongrie-t. A teljes táv akkor 510 km volt, a végső győztes pedig Jerzsabek Károly lett. A Magyar Körverseny mindig a sportágra irányította az ország figyelmét – legalább is azokban az években, amikor megszervezték. Mivel immár hosszú évek óta nincs lehetőségük a magyar bringásoknak rajthoz állni nemzeti körversenyünkön, így a teljes magyar kerékpársport szegényebb lett egy kiemelkedő eseménnyel.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás