Már 53 656 865 km-t sportoltatok

Triatlon: Major 5., Csomor 6. lett az Ironman Arizonán

pen | 2010-11-21 | 6 hozzászólás

Timo Bracht erős kerékpározással és futással 8:07:16-os idővel nyerte meg az Ironman Arizona versenyt vasárnap. Major József 08:26:15-tel ötödik lett. Chrissie Wellington 8:36:13-as idővel, új világcsúccsal nyerte meg a nők versenyét, melyben Csomor Erika 09:22:38-as eredménnyel a hatodik helyet szerezte meg.

Triatlon Tour: Faldum és Csomor nyerte a második fordulót

pen | 2010-05-17 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál a bajai Faldum Gábor, a nőknél pedig Csomor Erika nyerte vasárnap a Triatlon Tour második, tiszaújvárosi állomását. A női mezőnyben több esélyest is kizártak mivel a lányok rövidebb távot úsztak az előírtnál.