Már 53 655 734 km-t sportoltatok

Úszás - utólagosan a rövidpályás VB éremtábla élére kerülhetünk

Bozót | 2015-01-21 | Nincs hozzászólás!

A decemberi, dohai rövidpályás úszó-világbajnokságon másodikként végzett Magyarország az élre ugorhat az éremtáblázaton annak nyomán, hogy a medálversenyben első Brazília úszója, Joao Gomes - aki három aranyérmes váltóban is szerepelt - doppingolt. A szabályok értelmében ugyanis Brazília mindhárom győzelmét törlik - tudatta szerdán az MTI-vel a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ).

Úszás - 11 magyar érem a rövidpályás úszó VB-n

Bozót | 2014-12-08 | Nincs hozzászólás!

Hosszú Katinka 100 háton szerzett első aranyérme úgy tűnik, megadta a kezdő lökést a magyar csapatnak, hiszen a további versenynapokon összesen hat arany, három ezüst és két bronzérmet sikerült szerezniük.

Úszás - mindenki nyugodjon meg, van aranyérem is Dohában

Bozót | 2014-12-05 | 1 hozzászólás

A dohai rövidpályás úszó-világbajnokság második napján meglett az első magyar aranyérem. Hosszú Katinka száz háton remek úszással, jól beosztva az erejét nyert. Verrasztó Dávid 400 vegyesen csípett el két japán mögött egy bronzot.

Úszás - két ezüst szerdán a rövidpályás VB-n

Bozót | 2014-12-04 | Nincs hozzászólás!

Az év női úszójának választott Hosszú Katinka a 200 méter pillangó után a 400 méter vegyes szerdai döntőjében is ezüstérmet szerzett a Dohában zajló rövidpályás világbajnokságon.

Úszás - holnap kezdődik a rövidpályás VB - részletes program!

Bozót | 2014-12-02 | Nincs hozzászólás!

December 3-án kezdődik Dohában a rövidpályás úszó világbajnokság. Lássuk a részletes programot amelyben magyar indulók is érdekeltek:

Úszás - fiatal magyar csapat utazik a VB-re

Bozót | 2014-11-13 | Nincs hozzászólás!

Huszonegy úszó nevét terjeszti a Magyar Úszó Szövetség elnöksége elé Kiss László szövetségi kapitány: ennyien utazhatnak a december 3-7. közötti dohai rövid pályás világbajnokságra. Hosszú Katinka 10 számban indul, ugyanakkor hosszú idő után először hiányzik a csapatból Cseh László.

Úszás - Kapás Boglárka Dohára, majd Rióra koncentrál

Bozót | 2014-10-28 | Nincs hozzászólás!

Behozhatatlannak tűnő lemaradást ledolgozva Kapás Boglárka három számban is érmet nyert a berlini úszó Európa-bajnokságon, a nagymedencés idény csúcseseményén. A fiatal úszónő most a rövidpályás világbajnokságra készül, az olimpiai felkészülés kedvéért pedig a tanulmányait is szünetelteti.

Rövidpályás úszó Világkupa, Doha

pen | 2012-10-07 | Nincs hozzászólás!

Kilenc érmet nyertek az egyéni döntőkben a magyar úszók a rövidpályás - 25 méteres medencébe kiírt - Világkupa-sorozat második állomásának vasárnapi záróviadalain, Dohában.

Atlétika: Gyémánt liga rajt Dohában, remek eredményekkel

pen | 2010-05-17 | Nincs hozzászólás!

Usain Bolt távollétében a szintén jamaicai Asafa Powell nyerte 9.81 mp-cel a férfi 100 métert a 6,5 millió dollár összdíjazású atlétikai Gyémánt Liga-sorozat első, dohai állomásán.

Atlétika: Varga Judit 7. lett Dohában 1500 méteren

pen | 2009-05-10 | Nincs hozzászólás!

Az év első Szuper Grand Prix-viadalát rendezték meg a hétvégén Dohában, ahol a 18 versenyszámból 13-ban a 2009-es év legjobb eredménye kellett a győzelemhez. A női 1500m-en a 13 fős mezőnyben indult Varga Judit, aki legjobb európaiként a 7. helyen ért a célba 4:09.75-tel.