Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 276 487 km-t sportoltatok

Keymaze Quetchua 500 GPS

Létrehozta: anikokatai  |  2011-06-21 22:40:46-kor

Van valakinek ilyen GPS-es órája? Osszátok meg lsz tapasztalataitokat. A Decathlon honlapján egy (de legalább negatív) vásárlói vélemény van róla.

oleandro 2011-10-23 20:28:13 | 5
oleandro képe

Én 3 éve használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Viszont most kezdi megadni magát az akku, alig lehet feltölteni. Járt már valaki így? Hova vigyem szervízbe? Csak a decathlon-ban érdemes próbálkozni?

Egyszer láttam már egy pont u. ilyen, csak kicsit más külső borítású órát más márkanéven. A deacthlonos óra nyilván ennek a clown-ja. Sajnos elfelejtettem a nevét. nem tudja véletlenül valaki?

 
torolt_9362 2011-06-26 08:58:04 | 4
torolt_9362 képe

Szia, nekem van egy eladó Garmin Forerunner 305-öm. Nem érdekel? Árban ugyanott van, mint a Keymaze 500, de ez még pulzusmérő funkcióval is rendelkezik. Nagyon jó kis edzőtárs! Ha érdekel, privátban megbeszélhetjük a dolgot.

 
Briel 2011-06-24 16:04:43 | 3
Briel képe

Szia, nekem Keymaze van, igaz, nem pont ez, hanem a Geonaute 700. Nagyon elégedett vagyok vele, ez pulzusmérős is és GPS is van benne, útvonaltervezővel, meg olyasmivel amit még soha nem használtam.

Jó kis kütyü, semmi gond, könnyen kezelhető, egyértelmű menürendszer és megbízatóan működik. Én az oldal magyar fordításán keresztül ismerkedtem vele (nem tudok franciául), szerintem érthető a magyarázat ott is.



Előzmény: anikokatai (2)  
anikokatai 2011-06-23 22:46:24 | 2
anikokatai képe

Köszönöm, igen, mindenképpen segítettél. Én ezeket egyáltalán nem ismerem. Eszembe jutatott volna, hogy franciául próbáljam, ha a Decathlon márkája :)

 
tamsa 2011-06-22 22:52:08 | 1
tamsa képe

Én annó néztem a Keymaze-eket ...

Nem rosszak, bár ezért a pénzért már kaphatsz egy Garmin 205-t is 

Annó akivel leveleztem ez ügyben annak bejött, igaz neki a pulzusmérős változat volt. Előny, hogy magyar garis, a Deca nem szokot szívózni a garanciális kérdésekben, ellenben az ennyi pénzért kapható Garmin gari érvényesítése macerás.

Főleg francia nyelvterületen találsz fórumokat róla.

Remélem segítettem.