Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 276 489 km-t sportoltatok

Garmin Forerunner 210 HRM tapasztalatok egyéb észrevételek :)

Létrehozta: Róóó  |  2012-05-04 12:25:49-kor

Ide várunk mindenkit aki Garmin Forerunner 210- est használ , hogy megosszuk egymással a személyes tapasztalatokat :)

solyomla 2012-08-11 21:52:29 | 2
solyomla képe

sajnos csalódnom kellett ebben az órában. Alig használtam 5 hónapot, és a szíj kezdett elválni a készülékháztól. Visszavittem a Dechatlonba (ott vásároltam, még szerencsére), hogy valamit csináljanak vele. Kicsit aggódtam, hogy amjd mindenféle kifogást fognak találni, hogy ne kelljjen kicserélni, de kellemes meglepetésemre nagyon koreekt módon felajánlták a cserét. Én pedig elfogadtam, hiszen az edzéseimhez órára van szükségem. Így egy jó pnt a Dechatlonnak, és egy rossz pont a Garminnak. MOst megpróbálkozom egy Polar RCX5-el. Remélem ezzel több szerencsém lesz. Ezt Zergétől rendeltem. Ha valakinek van tapasztalata Zergével kapcsolatban, és megosztaná szívesen venném.

 
solyomla 2012-05-08 21:34:05 | 1
solyomla képe

Én ezt használok március 06-a óta. Első tapasztalataim egy kicsit vegyesek voltak. Az óra mérete, hordhatósága épp megfelelő, kényelmes. Előtte Keymaze 700-at használtam, ahhoz képest sokkal kissebb, és könnyebb. A szoftver kezelhetősége nagyon egyszerű, bár nem is áraszt el túl sok funkcióval. Amire azonban egy futáshoz szükséged van azt tartalmazza. A GPS-e gyorsan talál fixet, bár az első métereket eléggé eltájoljta. Többszöri utána olvasás eredményeképp, megtanultam , hogyan kell "szoftreteszet", és "hardresteszet" csinálni rajta, és most már ez a hiba is eltűnt. Mai véleményem, hogy problémamentes, pontos, egyszerű kezelhetőségű futóóra.