11:35 - Kajak
A magyar férfi kajak négyes is egyenesen a döntőbe lapátolt, miután futamában a németek mögött a második helyen végzett minimális különbséggel.

11:14 - Kenu
A Kozmann-Kiss kenu páros 4. lett a férfi kenu párosok 1000 méteres előfutamában és bejutott a középdöntőbe. Szépen versenyeztek.

11:05 - Kajak
A Kammerer-Kucsera kajak páros 1000 méteren megnyerte futamát és ezzel egyenes ágon jutott a döntőbe.

10:45 - Kajak
Női kajak négyesünk (Kovács, Szabó, Kozák, Janics) simán megnyerve futamát, bejutott a női kajak 500 döntőjébe.

10:30 - Kenu
A kenusok 1000 méteres egyéni előfutamóból egyenás ágon került a döntőbe Vajda Attila, aki megnyerte futamát.

10:12 - Kajak
Továbbjutott a kajak egyesek 1000 méteres döntőjébe Benkő Zoltán, miután futamában a második helyen végzett.

07:00 - Vizilabda
Könnyed 12-3-as győzelmet aratott férfi válogatottunk Kanada ellen a vizilabdatorna utolsó csoportmérkőzésén. A döntőbejutásért a Montenegró-Horvátország párharc győztesével játszik a csapat, így egy nehéz ellenfél már biztosan nem kerül szembe velünk.