Szombat reggel a remek időben gondoltunk egyet és meglátogattuk a 2012-es Terep 100 mezőnyét Piliscsabán. Ha már ott voltunk végig is fotóztuk a mezőnyt.

Intersport Balaton Maraton és Félmaraton fotók, eredmények

sepi | 2011-11-20 | 4 hozzászólás

Ott voltunk a félmaratonon, fotóztunk, futottunk, jó volt.

Nike Félmaraton képek és eredmények

sepi | 2011-09-04 | 17 hozzászólás

Az edzésonline szokás szerint a leggyorsabban jelentkezik friss képekkel a Nike félmaratonról! Kálovics Anikó és Kovács Tamás nyerte az egyéni félmaratoni számot. Felkerültek a kereshető eredménylisták a BSI honlapjára.

Ultrabalaton: Képes beszámoló

sepi | 2011-06-25 | 13 hozzászólás

Képes beszámoló az Ultabalatonról. Hajrá futók!

NIKE Félmaraton - Eredménylista, Fotók!!!

pen | 2009-09-06 | 13 hozzászólás

Kicsit meleg, kicsit szeles, de azért a tavalyihoz képest sokkal futóbarátabb időjárás várta ma délelőtt a 2009. évi NIKE Félmaraton résztvevőit a Városligetben. A Gépház is ott volt, szurkoltunk, fotóztunk. Nézd meg azt a többszáz képet, amit a rajtnál és az utolsó frissítőállomásnál készítettünk.

Ultrabalaton 2009: Képek, eredmények

sepi | 2009-06-22 | 8 hozzászólás

Tegnap hatalmas sikerrel befejeződött a 2009-es Ultrabalaton futóverseny, ahol az Edzésonline csapata versenyzőként, frissítőállomásként és fotósként egyaránt részt vett. Hátborzongató érzés volt testközelből látni azt a hatalmas küzdeni akarást, amellyel az egyéni indulók és a különböző váltók teljesítették ezt a nem mindennapi távot.

Tóparti Futóparti 2009 - FOTÓK!

pen | 2009-04-05 | 2 hozzászólás

Igazán remek hangulatú versenyen járt ma a Gépház és Malacka: a IV. Tóparti Futóparti remek idővel, gyönyörű útvonallal, lelkes szervezőkkel és felszerelt frissítőállomásokkal várta az indulókat.

Ultrafutás: Magyar sikerek a 34. Zagreb-Cazma Supermaratonon

pen | 2009-03-26 | 2 hozzászólás

A hétvégén megrendezett hagyományos horvát ultrafutóversenyen a férfiak versenyében teljes magyar siker született a 61,35 km-es táv végén.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás