Már 53 658 813 km-t sportoltatok

Conrad Stoltz második ITU tereptriatlon világbajnoki címe

pen | 2012-05-22 | Nincs hozzászólás!

A második ITU tereptriatlon világbajnokságon a férfi profi versenyt a dél-afrikai Conrad Stoltz nyerte, ezzel 2-szeres ITU és 4-szeres XTERRA világbajnokként már legendaként tartják számon. A nőknél a brit Lesley Paterson győzött.

Elkezdődött az extrém tereptriatlon szezon

pen | 2012-02-28 | Nincs hozzászólás!

Az idei év első extrém tereptriatlon világkupafutama, az XTERRA Totalsport SA hatalmas fesztivál keretében zajlott le Dél-Afrikában vasárnap. A férfiaknál Conrad Stoltz, a nőknél Carla Van Huyssteen győzött a 1,5km úszásból, 25km hegyikerékpározásból és 10 km terepfutásból álló versenyen.

Tereptriatlon: Conrad Stoltz az első négyszeres XTERRA világbajnok

pen | 2010-10-25 | 1 hozzászólás

A 15. XTERRA világbajnokságon Maui szigetén a dél-afrikai Conrad Stoltz 4. alkalommal nyerte meg a világbajnoki címet. Poór Brigitta korosztályos ezüstérmet szerzett.

Triatlon a sivatagban – fiatalok az öregek nyomában

pen | 2010-04-29 | Nincs hozzászólás!

Az XTERRA West Bajnokságon ismét Conrad Stoltz győzött a férfiak között, míg a nők versenyét szoros küzdelemben Shonny Vanlandingham nyerte meg Las Vegasban.

Világbajnokok csatája az XTERRA bajnokságon

pen | 2009-09-28 | Nincs hozzászólás!

A francia Nicolas Lebrun - aki 2005-ben törött kézzel nyert XTERRA világbajnokságot - a legnagyobb amerikai versenyen az utolsó métereken hajrázta le a sportág 3-szoros világbajnokát, a dél-afrikai Conrad Stoltzot, miközben a rajttól a célig Stoltz volt az élen. A női versenyt is többszörös világbajnok nyerte, a kanadai Melanie McQuaid.

Tereptriatlon: XTERRA a kaszinók földjén

pen | 2009-05-14 | Nincs hozzászólás!

Egészen különleges XTERRA versenynek lehettek tanúi a résztvevők és a nézők - a nyugati bajnokságnak Las Vegas egyik szállodája adott otthont. Az úszást a hotel strandjáról indították - ami azért is különleges, mert a város a sivatagban fekszik... Az elmúlt évek két legnagyobb XTERRA csillaga itt is bizonyította, hogy a különlegesen nehéz terep csak erőt ad nekik. Melanie McQuaid és Conrad Stoltz ismét megszerezték a győzelmet.

Tereptriatlon: Nehéz terepen a 3-szoros világbajnok Stoltz a legjobb

pen | 2008-08-19 | Nincs hozzászólás!

Az XTERRA sorozat egyik legnehezebb pályáján papírforma szerint a két legtechnikásabb versenyző győzött: a kanadai Melanie McQuaid és a dél-afrikai Conrad Stoltz. A 2,5 órás versenyen közel 2000 m szintet kellett megmászni a versenyzőknek Snowbasin-ben (Utah).