Már 53 655 458 km-t sportoltatok

Triatlon: Tóth Zsófi és Faldum Gábor győzött Udvardon

pen | 2010-06-30 | Nincs hozzászólás!

A Kelet-Európai Körverseny III. fordulója a szlovákiai Udvardon került megrendezésre ezen a hétvégén. A bajai verseny elhalasztásának is köszönhetően nagy számú magyar versenyzői csapat állt rajthoz a 3 távon meghirdetett versenyeken.

Triatlon: Holnap kezdődik a vb Ausztráliában

pen | 2009-09-08 | Nincs hozzászólás!

Holnap kezdődik a Gold Coast - ITU triatlon vb Ausztráliában. Az öt napos viadalon ideális idő várható ( 21-23 fok), az óceán vize 21 fokos. Az idei év legnagyobb triatlon rendezvényére 42 ország több, mint 6000 versenyzőjét várják a szervezők a 60.000 fős publikum mellett. Hazánkat Tóth Zsófi (U23), Boronkay Péter(Tri-4), Király Kristóf (Junior) és Vanek Ákos (Elit) képviseli majd.

Triatlon: Pocsai és Tóth sikere a sprint ob-n

pen | 2008-08-10 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Pocsai Balázs, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte a triatlon tour-sorozat keretében Fadd-Domborin rendezett, 750 méter úszásból, 20 km kerékpározásból és 5 km futásból álló sprint országos bajnokságot.

Triatlon: junior érem a vb első napján

pen | 2008-06-06 | Nincs hozzászólás!

A 2005-ös Eb-5., a 2006-os és 2007-es vb 5. helyezése után a junior korú Tóth Zsófia azért jött Vancouverbe, hogy a legjobb négy között végezzen - sikerült. Sőt a világbajnokság nyitónapján máris érmet szerzett a magyar küldöttségnek, hidegrázó úszás és életveszélyes kerékpározás után úgy futott, hogy a dobogó harmadik helyére felállhatott. Szalay Szandra 14., Horváth Gréta 20. lett, míg a junior fiúknál Király Kristóf a 15, Tóth Tamás az 58. helyen ért célba.

Triatlon Eb: aranyérmes a magyar junior női váltó

pen | 2008-05-11 | Nincs hozzászólás!

Aranyérmes lett a Szalay Szandra, Horváth Gréta, Tóth Zsófia összeállítású magyar junior női váltó a lisszaboni triatlon Európa-bajnokságon.