Már 53 857 150 km-t sportoltatok

Futás: további magyar ultramaratoni sikerek külföldön

pen | 2008-07-16 | Nincs hozzászólás!

Balogh Andrea nyerte a két napos, 70 kilométeres Ötscher Ultramaratont míg Farkasdi Edina második helyen ért célba a hegyi terepversenyen. A hét napos, 350 kilométeres Swiss Jura Maratonon pedig ismét Németh Csaba győzött, jelentős föllénnyel.

Futás: Lowe Alpine Maraton

pen | 2008-06-10 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén a Vértesben rendezték a Lowe Alpine maratont, félmaratont ést eljesítménytúrát. A 44 kilométeres maratoni távon a nőknél Wermescher Ildikó és Farkasdi Edina holtversenyben végzett az első helyen, míg a férfiaknál Németh Csaba győzött.