Már 53 662 896 km-t sportoltatok

Terepduatlon - Mester Bálint és Janó Antia az OB bajnokai

Bozót | 2015-09-07 | Nincs hozzászólás!

A 9. Életfa Terepfesztivál keretében megrendezett Terepduatlon Országos Bajnokságon az abszolút győzelmet Mester Bálint (X2S Superior TEAM) szerezte meg. A nőknél Janó Anita volt a leggyorsabb.

Döntés a 2014-es tereptriatlon és terepduatlon OB helyszínéről

Bozót | 2013-12-04 | Nincs hozzászólás!

A Magyar Triatlon Szövetség novemberi határozata értelmében a 2014-es év TEREPTRIATLON és TEREPDUATLON Országos Bajnokságát a X2S TEAM szervezi.
A tereptriatlon OB helyszíne Bánk, dátum a 2014 június 22. A terepduatlon OB helyszíne Piliscsaba, dátuma 2014 szeptember 7.

Terep - Életfa Terepfesztivál

Bozót | 2013-09-20 | Nincs hozzászólás!

Hetedik alkalommal rendezte meg a X2S TEAM az Életfa Terepfesztivált Piliscsabán. Az egész napos sport és családi eseményen belül terepfutó, hegyikerékpár és különleges városi terepfutó (City Trail) verseny is megrendezésre került, de a nap kiemelkedő jelentőségű eseménye a terepduatlon Országos Bajnokság volt, ahol az idei év kiemelkedő terepsportolója Mester Bálint megőrizte bajnoki címét.

Olimpikonok és sportlegendák a 6. Életfa terepfesztiválon

| 2012-09-26 | Nincs hozzászólás!

Piliscsabán került megrendezésre a 6. Életfa Terepfesztivál, a terepsportolók év végi megmérettetése. A fő versenyszám idén is a terepduatlon volt, ahol a pálya különleges akadályai komoly kihívás elé állítottak mindenkit.

Terepduatlon: Poór és Sipicki nyert Óbudán

pen | 2011-04-12 | Nincs hozzászólás!

Negyedik alkalommal rendeztek Óbudán terepfesztivált, benne terepduatlon versennyel, mely egyben a X2S sorozat tavaszi nyitóversenye és a visegrádi tereptriatlon Európa-bajnokság előfutama is volt. A sportág két világbajnoka, Poór Brigitta és Sipiczki Csaba magabiztosan nyerték a futamot.

X2S terepduatlon OB: Futók és kerékpárosok terepen egymás ellen

pen | 2010-05-03 | Nincs hozzászólás!

A Gödöllői Egyetem területén harmadik alkalommal került megrendezésre X2S terepduatlon verseny, idén országos Bajnokságként. A pálya tervezését a korábbi többszörös bajnok Medgyes Gábor vállalta magára – ennek megfelelően egy izgalmas, gyors és elég nehéz pályát kaptak a versenyzők. A győztesek: Dósa Eszter (Vitalitás) és Sipiczki Csaba (X2S-KONA TEAM).

Meglepetés győzelem a X2S-ÉLETFA terepduatlon országos bajnokságon

pen | 2009-09-20 | Nincs hozzászólás!

3. alkalommal került megrendezésre a Piliscsabán, a Pázmány Péter Egyetem területén az Egyetemi és Főiskolás Terepduatlon Bajnokság, ami idén országos Bajnokság is volt. A verseny legendásan nehéz és különleges, ahol a bajnoki címet az ilyen versenyeken első ízben induló Vatai Miklós, és az idei évben szinte minden versenyt megnyerő Dósa Eszter érdemelte ki.

Kuttor Csaba rajthoz áll hétvégén Piliscsabán a terepduatlonon

pen | 2009-09-18 | Nincs hozzászólás!

Kuttor Csaba hazánk kétszeres triatlon olimpikonja, az egyik legeredményesebb magyar versenyző, csapatvezető, edző. Idén a versenyszezon végén kipróbálja a terepduatlont, annak is a nehezebb változatát, az XTerra típusú extrém multisportot - ezt itthon a X2S versenyek jelentik, ahol idén többek között Vatai Miklós és Boronkay Péter is indul. Az indulás kapcsán kérdeztük Csabát a felkészüléséről, terveiről. Triatlon olimpikonként mennyi időt tudsz szakítani a sportág vadhajtásaira, a terepezésre?

Versenyajánló: Piliscsaba, Diósjenő, Zsámbék, Szecső és Buda

pen | 2009-09-02 | 1 hozzászólás

Terepduatlont, terepfutóversenyt, hegyi maratont és félmaratont, sörváltót és jótékony célú futást ajánlunk a figyelmetekbe - minden szeptemberi hétvégére találtunk valami érdekeset

Terepduatlon: Ziskó Balázs második lett a Raxkönigen

pen | 2009-06-24 | Nincs hozzászólás!

Az osztrák extrém hegyi bajnokságon Ziskó Balázs (X2S-KONA TEAM) a tavalyi győzelme után idén a második helyet szerezte meg. A közel egy órás küzdelem végén a hihetetlen meredek terepen csupán 3 másodperc döntött az aranyéremről.

Gyöngyösi Kálvária - X2S terepduatlon

pen | 2009-05-05 | Nincs hozzászólás!

Gyönyörű idő fogadta a népes versenyzősereget Gyöngyösön a Kálvária dombon első alkalommal megrendezett terepduatlonon. Ugyan az esemény része volt az X2S sorozatnak is ez a verseny, de mindenféleképpen a barátságosabb, teljesíthetőbb, amolyan ráhangoló esemény volt az igazán nehéz erőpróbákra, amelyek közül a legismertebbek a visegrádi és a piliscsabai multisport események.

Triatlon: X2S-KONA TEAM - fiatalok sikerei

pen | 2009-04-15 | 2 hozzászólás

Brogli Réka a X2S-KONA TEAM fiatal tehetsége Húsvét előtt 3. alkalommal vehette át a Kossuth téren a Magyar Köztársaság Jó Tanuló Jó Sportoló díját. Az eseményen Réka sportteljesítményét (Magyar Bajnok, MTB, tereptriatlon, terepduatlon sportágakban) és kitűnő tanulmányi eredményeit is méltatták. Többek között Kovács Ágnes többszörös olimpiai bajnok úszó. Réka beszámolója.

Téli triatlon verseny Galyatetőn

pen | 2009-02-25 | 1 hozzászólás

Második alkalommal kerül megrendezésre a X2S-KONA TEAM szervezésében Galyatetőn téli triatlon verseny, a tavalyihoz hasonló pályán - remélhetőleg több hóval. A versenykiírás szerint hó hiányában csak a terepduatlon kerül megrendezésre, hó esetén mindkettő szám.

Terepduatlon: X2S versenyt rendeztek Gödöllőn

pen | 2008-09-30 | Nincs hozzászólás!

Újabb állomással bővült a hazai terepsportok versenylistája: idén első alkalommal került megrendezésre a gödöllői Szent István Egyetem területén a X2S sorozat keretében terepduatlon verseny. A versenyen a váltókkal együtt közel 70 induló sorakozott fel a rajthoz, az egyetemi sportcsarnok előtt.

X2S terepduatlon és terepfutás Piliscsabán

pen | 2008-09-16 | 4 hozzászólás

Magyarországon első alkalommal kerül megrendezésre egy 4 évszakos terepfutóverseny, melynek lényege, hogy ugyanazon a pályán minden évszakban megtartott versenyen szerzett pontok alapján a sorozat végén bajnokot hirdetnek. Az első forduló október 5-én lesz, Piliscsabán.

Sártenger az első óbudai terepfesztiválon

pen | 2008-03-24 | 1 hozzászólás

A rendkívül zord időjárás ellenére húsvét szombatján sok sportoló döntött úgy, hogy elindul ezen a sokszínű és izgalmas versenyen. Terepfutástól, a cyklocrosson át egészen a terepduatlonig, mindenki megtalálhatta a neki leginkább megfelelő sportágat. Bár egyiken sem úszhatta meg, hogy borzalmasan átázzon, és nyakig sáros legyen.

Terep Fesztivál

pen | 2008-03-17 | 1 hozzászólás

Felhozom, mert most hétvégén lesz: március 22-én szombaton terep fesztivált rendeznek Óbudán. A programban szerepel cyclocross, terepfutás, MTB és terepduatlon verseny is.