Már 53 658 881 km-t sportoltatok

Major József negyedik lett a texasi ironman-en, Csomor Era második Ausztriában

pen | 2012-05-21 | Nincs hozzászólás!

Major József a negyedik helyen ért célba a közel 2500 induló között a texasi triatlon Ironman-versenyen. A többszörös magyar bajnok sportoló hatalmas hátránnyal indult a kerékpáros szakasznak – az úszás a gyenge száma -, de egyenletesen javuló teljesítménnyel egyre előrébb került.

Triatlon: Armstrong 6., Major József 13. lett Texasban

pen | 2012-04-02 | 8 hozzászólás

Tim O'Donnell és Williamson nyerte a hétvégén a Memorial Hermann Ironman Texas 70.3-as elnevezésű amerikai bajnokságot. Lance Armstrong 6., Major József 13., Kuttor Csaba 17. lett.