04:24 p/km (13.64 km/h)

141
0
0

Ez egyfajta "csajos" edzés lett. Két óra folyamatos ülés után indultam, előbb ki a lépcsősorhoz, ott egy lány futott fel le, pont ahogy én, végül csak öt etapot csináltam ezúttal (ez nincs benne az edzésidőben/-távban). Majd ki a pályára, ott 8 perc futóiskola, mert ma nem volt túl sok időm.

Aztán ezúttal 10*215 métert futottam 20*100 helyett, míg egy lány (nem a lépcsős) párhuzamosan velem kb. 25*100-at, összesen csak kétszer köröztem le, ami azért nem rossz tőle, főleg, hogy a pihenőjében sétált is néha. Alig volt nulla fok a pályán, mégis viszonylag normálisan ment.

4'40"/133 ki a lépcsőig és vissza a pályára

4'04"/151  10*215/215m gyors/normál

4'26"/142  az apró a végén

Kezdem egyre jobban szeretni az ilyesfajta edzésmunkát.

00:44:00 10 04:24 13.64 10 0 0 141