5.4 km

03:38 p/km (16.53 km/h)

Máli Péter emlékfutás, FTC sporttelep;

Letícia és Virág 800-800 méteren indultak.

Letícia nagyon bekezdett így már a táv 1/4-nél elfogyott az erő, de szerencsére nem adta fel, futott végig és 3. lett a lányok között. :-)

Virág a saját tempójában kezdett, ami hosszabb távra jó, de itt kevés volt. Hiába bíztattam nem tudott megújúlni, így absz. 7 és lányok között 4.-ként ért célba. (El volt szegény nagyon keseredve).

A felnőtt távon következtem Én.

3kör volt és Romant tartottam az abszolút esélyesnek. Az első körben 3-an voltak előttem (egy ifi, Zsirai Milan, Thürauer Roman), és a 2.-ban a terveknek megfelelően sikerült felzárkóznom. Meglepetésemre a nagyon lazán mozgó Roman könnyen megadta magát, és inkább Milan volt egy kicsit kitartóbb. A 3. körben már elfáradtam, csak az előny megtartására törekedtem :-), hogy elsőként beérjek.

(Nekem van egy olyan érzésem, hogy Roman nem akarta megnyerni, vagy nem tom mit gondoljak :-) )

A végén még egy jó kis 4x400-as családi váltóval, és egy 800m-es buli futással zártuk a napot. :-)

00:19:36 5.4 03:38 16.53 0 0 0 0