Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Belépés
REGISZTRÁCIÓ  |  JELSZÓEMLÉKEZTETŐ  |  GYIK  |  RSS RSS
Már 57 048 137 km-t sportoltatok
 
HírekCikkekEdzéstervekEseménynaptárEdzéslistaBloglistaGalériaKalkulátorokFórumKlubokTesztek (Új)

KERESÉS

Felhasználó keresés

LINKAJÁNLÓ

Ultrabalaton
FUTO bolondok topic
Triatlon topic 1.0
Kerékpáros topic 2.0
futas.lap.hu
Futanet
4Sport
Szafari Sport
Még több link

Dupla Ironman VB - Sajtótájékoztató Budapesten

pen | 2010-06-03  | Nincs hozzászólás!
  • cimkék:
  • Bonyhád, 
  • ironman, 
  • triatlon, 
  • ultratriatlon, 
  • dupla 
Tweet

Nagy volt az érdeklődés tegnap a Commitment Dupla Ultratriatlon Világbajnokság szervezői által tartott sajtótájékoztatón Budapesten. Tamás Zsolt, Kropkó Péter, Alföldi Zoltán és Kovács Antal is várta a kérdéseket.

Alföldi Zoltán televíziós újságíró - aki maga is triatlonista – szervezte és vezényelte le a sajtótájékoztatót. Tamás Zsolt, a világbajnokság projektmenedzsere beszélt a versenyprogramról és a benevezett sportolókról, valamint arról, hogy amennyiben nem töltik meg az egyéni versenyzők a 64 fős keretet, úgy csapatok jelentkezését is fogadják. 

 

Kropkó Péter, a Magyar Triatlon Szövetség alelnöke úgy titulálta az ultratriatlon sportágat: ahol elfutnak a horizontig és vissza. Elmondta, hogy idén két világbajnokságot és egy világkupát rendeznek a triatlon sportágban hazánkban, ami azt jelenti, hogy országos mozgalommá vált a triatlon. Ekler Gergely, a névadó szponzor, a Commitment Zrt. vezérigazgatója arról beszélt, hogy kötelességüknek érezték a rendezvény mellé állni, és büszkék is rá, hogy egy ilyen világversenyt szponzorálhatnak.

 

 

A Tolna megyei világbajnokságon egy VIP váltó is rajthoz áll, ők azonban „csupán” az olimpiai távot teljesítik: 1,5 km úszás, 40 km kerékpározás, és 10 km futás. A sajtótájékoztatón szót kapott a váltó 5 tagja: Gyarmati Andrea (olimpiai ezüstérmes, világbajnok úszó), Pulai Imre (olimpiai bajnok kenus), Katus Attila (világbajnok aerobic edző), Babinyecz Tímea (Miss Universe Hungary), és Alföldi Zoltán (újságíró, Ironman). Mindannyian kihívásnak tekintik a részvételt a versenyen, és nagy izgalommal készülnek. Katus Attila úgy fogalmazott: - Mindig élmény belekóstolni egy új sportágba, és az mindig új tapasztalatokat kínál, és hozzáad valamit az ember saját sportágbeli tudásához.

 

 

A sajtótájékoztatón jelen volt Kovács Antal olimpiai bajnok cselgáncsozó is, aki a világbajnoksághoz kötődő, június 23-i nemzetközi sportkonferenciának lesz az egyik védnöke. Illetve a VB négy magyar indulója is bemutatkozott a sajtónak: Józsa Sándor, Török-Ilyés László, Varga Csaba, és Véghelyi Árpád.

Hasonló cikkek

Triatlon: Konferencia nyitja a VB rendezvénysorozatát

Bonyhádi Dupla Ironman VB: Tombola és logóégetés

Triatlon: 70 nap múlva rajtol a Dupla Ironman Bonyhádon

Triatlon - magyar csapat bronz dupla Ironman távon

Triatlon - nemzetközi Dupla Ironman viadal magyar résztvevőkkel

Még több hasonló cikk

Nincs ultratriatlon világkupa futam Szőnyi nélkül

IUTA Ultratriatlon Világkupa forduló itthon

Triatlon: Májusban dupla Ironman távú versenyt rendeznek Orfűn

Lakossági fórumot tartottak a Dupla Ironman VB szervezői

Dupla ultratriatlon-világbajnokság Bonyhádon

Triatlon: Osztrák győzelem a dupla ironman futamon Bonyhádon

Ultratriatlon: Megérkezett Bonyhádra a világranglista vezetője

Triatlon: Elkészült a Bonyhádi Dupla Ironman Világkupa Futam versenykiírása

Triatlon: Dupla Ironman Világkupa futam Bonyhádon

Triatlon - új magyar rekord Tripla Ironman számban

0 hozzászólás

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Legfrissebb hírek
Húsvétkor megújulunk... 75
Gyűjts 2017 kilométert vagy fuss babakocsival 2017-ben is
Úszás - EO váltó a X. Dunaújvárosi 24 órás úszóváltón
Ultrafutás - magyar csapat a 24 órás Európa Bajnokságon + eredmények
Ultrafutás - célegyenesben a Spartathlon
Atlétika - 20 éves a magyar maratoni csúcs 7
Olimpia - Rió 2016 a számok tükrében 1
Terepfutás - kezdődik az UTMB és kísérőversenyei 1
Olimpia - eddigi magyar pontszerző eredmények 1
Olimpia - eddig 3 arany és egy ezüstérem a magyarok mérlege
Még több hír
Címkefelhő
atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás
Még több címke
Cikkhozzászólások
Rasztaszabi írta: Tisztelt edzesonlnine! Szeretném megköszönni Nektek ezt az ironman edzéstervet. ...
Ironman edzésterv kezdőknek: 9-20. hét 1
tomcsi írta: Jóvanazúgy
Húsvétkor megújulunk... 75
Melorin írta: Sziasztok!Ma fejeztem be a programot. 39 éves vagyok, 2 év home office és +10-15kg ...
Első 5 kilométerem 498
szabfer76 írta: 46 évesen, előzetes sportelőélet nélkül egy kollégám javaslatára próbáltam ki ezt ...
Első 5 kilométerem 498
Andi226 írta: Sziasztok! Elmúltam 50, és soha nem tudtam futni. Pedig nagyon szerettem volna, ...
Első 5 kilométerem 498
Impresszum | Adatvédelem | Felhasználási feltételek | Médiaajánlat